reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Freebuds 4i kablosuz kulaklık

Huawei Freebuds 4i kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Huawei ürün gamına genel kullanıcı kitlesine hitap eden bir model daha ekledi. Sessiz sedasız Huawei Freebuds 4i kablosuz kulaklık tanıtıldı.

Beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere üç farklı renkte tasarlanan yeni Huawei Freebuds 4i, görebileceğiniz üzere kulak içi formunu benimsiyor. Yurt dışında 8 Mart tarihinde yaklaşık olarak 77 dolar seviyesinde satışa çıkacak ürün, biraz büyük tasarlanmış ancak bu sayede ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini beraberinde getiriyor. Yapısı gereği pasif yalıtımı da yüksek olan ürün, şarj özellikli hazne ile beraber 22 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Kulaklıkların kendisi ise ANC açıkken 7 saat, ANC kapalıyken ise tam 10 saatlik pil ömrü getiriyor. Kullanım süreleri büyük pillerin etkisiyle gerçekten iyi olan Freebuds 4i, elbette yerleşik mikrofonlar ile telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Tere karşı dayanıklı olduğundan spor yaparken de kullanılabilecek bir seçenek oluşturan kablosuz kulaklık, EMUI 11 cihazlarda ekstra özellikler getiriyor ve genel bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor. Bu kulaklığın ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Freebuds 4i dikkat çekerken, firmanın Türkiye’ye getirdiği son modeli FreeBuds Studio olmuştu

Türkiye’de 3.499 TL’den satışa çıkan model çok ileri seviyede aktif gürültü engelleme (40 dB ANC) özelliğine sahip. Aynı zamanda çok yüksek ses kalitesi verebilen FreeBuds Studio, gücünü Kirin A1 işlemciden alıyor. En iyisini isteyenlere hitap eden FreeBuds Studio, iki adet 410 mAh piliyle 24 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Şarj için USB-C kullanan ve 10 dakikada 5 saat müzik dinlemelik enerji depolayabilen ürün, 40 mm sürücüler kullanıyor ve bağlantı için Bluetooth 5.2 teknolojisinden yararlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da son dönemde çıkan iddialı oyuncu kulaklıklarından