reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 4
Huawei FreeBuds Studio

Huawei Online Mağaza’ya özel FreeBuds ürünlerinde yaz kampanyası

Huawei yeni bir kampanyasının daha duyurusunu gerçekleştirdi. 1 Temmuz – 15 Ağustos arasında Huawei Online Mağaza’da sürecek yaz kampanyası dahilinde FreeBuds ürünlerinde dikkat çekici fırsatlar sunuluyor.

FreeBuds 4, 1.399 TL fiyatla Huawei Online Mağaza’da satışta. Vade farksız 4 taksitle ödeme fırsatıyla sunulan bu gelişmiş kulaklığı satın alan tüketiciler, siteye ürün hakkındaki yorumlarını bıraktıklarında CP31 araç şarj aleti de kazanıyor. 1.499 TL satış fiyatının yanında Huawei CM510 Mini Hoparlör de hediye edilen FreeBuds Pro’nun da ayrıca vade farksız 4 taksitte ödeme avantajı bulunuyor.

749 TL fiyat etiketine sahip FreeBuds 4i alanlar, aynı zamanda 1’er TL fark daha ödeyerek kulaklık taşıma kılıfı ve Kablosuz Tripod Selfie Stick Pro sahibi de oluyor. Alışverişten sonra Huawei Online Mağaza’ya yorumlarını bırakan kullanıcılar ayrıca CP31 araç şarj aleti de kazanıyor. FreeBuds 3, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ve 1.099 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar ayrıca vade farksız 4 taksitle ödeme imkanından da faydalanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Studio modelinde de kampanya sunuluyor

FreeBuds Studio, 3.699 TL satış fiyatı, vade farksız 4 taksitte ödeme avantajı ve FreeBuds 3 kulaklık hediyesi ile Online Mağaza’da kullanıcılarla buluyor. Ayrıca 1 Temmuz 15 Ağustos tarihleri arasında Huawei Store’a üye olan ve bülten aboneliği yapan kullanıcılar ek 699 TL’lik indirim kuponu da kazanıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın