reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık için ilk resmi duyuru geldi

Huawei imzalı kafa üstü kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio ile resmi olarak tanışacağımız tarih sonunda açıklanmış durumda.

Tasarımı ve ilk bilgileri uzun süre önce ortaya çıkan kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio, firmanın resmi duyurusuna göre 22 Ekim tarihinde Huawei Mate 40 ailesi ile beraber lanse ediliyor. Kulağı tamamen saracak yapıda olan ürün, yüksek ihtimalle çok ileri seviyede bir aktif gürültü engelleme özelliğiyle yolda bulunuyor. Aynı zamanda çok yüksek ses kalitesi vermesi de beklenen ürünün, Kirin A1 işlemciye sahip olduğu da düşünülüyor. Bu arada biliyorsunuz çok yakında Apple’dan da AirPods Studio geliyor. Üst seviyede rekabet kızışıyor. Samsung’un da böyle bir model hazırlığında olduğu duyuluyor.

Huawei FreeBuds Studio öncesinde Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık gelmişti

Tasarımsal açıdan Apple AirPods Pro gibi görünen Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık, kısa süre önce 1.499 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Model için Türkiye’de iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Hatırlamak adına ürünün merkezinde firmanın yeni nesil diğer giyilebilir ürünlerinde de yer alan Kirin A1 işlemci bulunuyor. AirPods Pro gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, bu noktada güzel bir detay da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın resmi açıklamasına göre kulaklığın ANC özelliği dinamik olarak çalışıyor. Yani Huawei FreeBuds Pro, gürültü engelleme seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Ofis içerisindeki gürültü ile dış mekan gürültüsü elbette birbirinin aynısı değil ve kulaklığın burada seviye ayarını kendisinin yapması güzel duruyor.

İlginizi Çekebilir

Özel iPhone 12 sürümlerine merhaba deyin