reklamı kapat

POPÜLER

İşte karşınızda tüm detayları ve tasarımıyla Huawei FreeBuds Studio

Huawei imzalı kafa üstü kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio için hemen hemen tüm detaylar ortaya çıkmış durumda.

Tasarımı ve ilk bilgileri uzun süre önce ortaya çıkan kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio, firmanın resmi duyurusuna göre 22 Ekim tarihinde Huawei Mate 40 ailesi ile beraber lanse ediliyor. Kulağı tamamen saracak yapıda olan ürün, Roland Quandt’ın sızıntısı ile tamamen karşımızda. İki farklı renk hazırlanan model, alüminyum bir gövdeye sahip ve çok ileri seviyede bir aktif gürültü engelleme (40 dB ANC) özelliğiyle yolda bulunuyor. Aynı zamanda çok yüksek ses kalitesi verebildiği de aktarılan 265 gramlık ürünün, gücünü Kirin A1 işlemciden aldığı da verilen bilgiler arasında.

Direkt olarak en iyisini isteyenlere hitap eden kulaklık, iki adet 410 mAh piliyle 20 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Bunun henüz ANC açık değer olup olmadığı bilinmiyor. Şarj için USB-C kullanan ve 10 dakikada 5 saat müzik dinlemelik enerji toplayabilen ürün, 40 mm sürücüler kullanıyor ve bağlantı için Bluetooth 5.2 teknolojisinden yararlanıyor. Modelin fiyatı ise yukarıda da dediğimiz gibi henüz belli olmuş değil. Ancak fiyatın düşük olmasını kesinlikle beklemiyoruz.

Huawei FreeBuds Studio öncesinde Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık gelmişti

Tasarımsal açıdan Apple AirPods Pro gibi görünen Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık, kısa süre önce 1.499 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Model için Türkiye’de iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Hatırlamak adına ürünün merkezinde firmanın yeni nesil diğer giyilebilir ürünlerinde de yer alan Kirin A1 işlemci bulunuyor. AirPods Pro gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro’nun bu özelliği dinamik olarak çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Özel iPhone 12 sürümlerine merhaba deyin