reklamı kapat

POPÜLER

Huawei kablosuz kulaklık

Huawei tarafından sürpriz kafa üstü kablosuz kulaklık haberi

Akıllı telefon tarafının önemli ismi Huawei, biliyorsunuz kablosuz kulaklık tarafında da dikkat çekiyor. Firmada önemli bir model daha geliyor.

Huawei, kablosuz kulaklık pazarında gerçekten ciddi çeken bir firma konusunda yer alıyor. Burada özellikle FreeBuds 3 ile ses getiren firma, gelen bilgilere göre bir kafa üstü kablosuz kulaklık da geliştiriyor. 2020 sonunda ya da 2021 başında çıkacağı aktarılan modelin, henüz hiçbir detayı bilinmiyor. Ancak kulaklığın direkt olarak Kirin A1 ya da olası adıyla Kirin A2 üstüne kurulacağı düşünülüyor. Yüksek gürültü engelleme özelliğiyle karşımıza çıkacak bu model, çok üst seviye bir deneyim getirecek gibi görünüyor. Biliyorsunuz şu sıralar Apple da böyle bir kulaklık geliştiriyor. Yakın zaman içerisinde Kirin A1’li başka bir kablosuz kulaklık da tanıtacak denilen Huawei, Kirin A1’i bir akıllı gözlük ürününe de koyacak haberleri geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, yakında FreeBuds 3i kablosuz kulaklık modelini tanıtacak

Roland Quandt tarafından sızdırılan Huawei FreeBuds 3i, FreeBuds 3’ten daha farklı bir şarj haznesiyle geliyor. Kulak içi formunda olduğundan yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan Huawei FreeBuds 3i, şimdilik kaça satılacak bilinmiyor. Ancak resmi tanıtım 23 Nisan tarihinde olacak deniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video