reklamı kapat

POPÜLER

Kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3 ve AirPods Pro aktif gürültü engelleme Huawei FreeBuds 3 ve AirPods Pro Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık geliyor; işte ilk detaylar

Yapılan sızıntı doğruysa yakında Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık geliyor. Merak uyandıran model hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Huawei’nin şu an Türkiye’de de satılan birden fazla kablosuz kulaklık modeli bulunuyor. Burada en çok dikkat çeken model gelişmiş özellikleriyle Huawei FreeBuds 3 oluyor. Ancak ortaya çıktığı kadarıyla firma “Mermaid” kod adına sahip Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modelini de aktif olarak geliştiriyor. Evan Blass tarafından sızdırılan bu model, henüz tam olarak neler sunacak ya da nasıl görünüyor bilinmiyor. Ancak modelin direkt olarak Apple AirPods Pro karşısına çıkarılacağı duyuluyor. Bazı başka kaynaklar kulaklığın “kulak içi” formunda olacağını ve FreeBuds 3‘ten çok daha iyi gürültü engelleme yapacağını aktarıyor. Modelin yakında iyice detaylanması bekleniyor. Bu arada firmanın Watch Fit isimli bir giyilebilir geliştirdiği de aktarılıyor. Bu modelin kod adı ie “Stia” olarak geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’ye en son Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık gelmişti

Hatırlamak adına kulak içi formunda olduğundan normal yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda bu açıdan üst seviye versiyonlardan AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında elbette Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan FreeBuds 3i, 10 mm dinamik sürücüler ile üst seviye ses kalitesi sunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video