reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook X

İddialı dizüstü yeni Huawei MateBook X için ilk görsel geldi

Dizüstü pazarının en güçlü firmalarından olan Huawei, bu alanda çok ses getirecek bir modele daha imza atmaya hazırlanıyor. Yakında yeni Huawei MateBook X geliyor.

Kısa süre önce Huawei’den neredeyse hiç çerçeve taşımayan (Bu bağlamda çerçevesiz deniyor) 3K ekranlı bir dizüstü modeli geliyor denilmişti. Resmi olarak 19 Ağustos tarihinde tanıtılacak bu merak uyandıran model için ilk resmi görsel de geldi. Yukarıda gördüğünüz ilk görselde modelin sadece yan tarafı görünüyor ve burada da USB-C portu ile 3.5 mm kulaklık girişi karşımıza çıkıyor. Bu portların boyutlarından da Huawei MateBook X adını taşıyacak modelin ne kadar ince olacağı açık şekilde gözler önüne seriliyor. Tasarım konusunda yılın en iddialı Windows makinelerinden olacak gibi görünen yeni MateBook X, yüksek ihtimalle çok güçlü bir donanım üzerine kuruluyor. Ürünün çok hafif olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook X yanında firmanda FreeBuds Pro kablosuz kulaklık da geliyor

Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla firma “Mermaid” kod adına sahip FreeBuds Pro isimli bir kablosuz kulaklık modelini aktif olarak geliştiriyor. Evan Blass tarafından sızdırılan bu model, henüz tam olarak neler sunacak ya da nasıl görünüyor bilinmiyor. Ancak modelin direkt olarak Apple AirPods Pro karşısına çıkarılacağı duyuluyor. Bazı başka kaynaklar kulaklığın “kulak içi” formunda olacağını ve FreeBuds 3‘ten çok daha iyi gürültü engelleme yapacağını aktarıyor. Modelin yakında iyice detaylanması bekleniyor. Bu arada firmanın Watch Fit isimli bir giyilebilir geliştirdiği de aktarılıyor. Bu modelin kod adı ie “Stia” olarak geçiyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video