reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook X

Huawei MateBook X 2020 ve bir ilke imza atacak özelliği

Son dönemde sık sık gündeme gelen dizüstü bilgisayar modeli Huawei MateBook X 2020, Windows dizüstü dünyasında bir ilke imza atacak deniyor.

Neredeyse hiç çerçeve taşımayan 3K ekranlı dizüstü Huawei MateBook X 2020, biliyorsunuz resmi olarak 19 Ağustos tarihinde tanıtılıyor. Yukarıdaki ilk görseli üzerinden oldukça ince ve hafif bir gövdeye sahip olacak denilen model, aktarıldığı kadarıyla Windows dünyasına basınç hassasiyetine sahip bir touchpad birimine sahip ilk model olacak. Eğer kaynaklar haklıysa Huawei bu özelliğe “Free Touch” adını verecek. Bu şimdiden oldukça faydalı duran detayı ile çok dikkat çekecek izlenimi oluşturan dizüstü, buna karşın halen tam olarak detaylanmış değil. Ancak ürünün çok yakında gelecek olması detaylı sızıntıların yolda olduğunu gösteriyor.

[haber id=”6423

Huawei MateBook X 2020 yanında firmanda FreeBuds Pro kablosuz kulaklık da geliyor

Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla firma “Mermaid” kod adına sahip FreeBuds Pro isimli bir kablosuz kulaklık modelini aktif olarak geliştiriyor. Evan Blass tarafından sızdırılan bu model, henüz tam olarak neler sunacak ya da nasıl görünüyor bilinmiyor. Ancak modelin direkt olarak Apple AirPods Pro karşısına çıkarılacağı duyuluyor. Bazı başka kaynaklar kulaklığın “kulak içi” formunda olacağını ve FreeBuds 3‘ten çok daha iyi gürültü engelleme yapacağını aktarıyor. Modelin yakında iyice detaylanması bekleniyor. Bu arada firmanın Watch Fit isimli bir giyilebilir geliştirdiği de aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video