reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3 için geçtiğimiz hafta sızdırılan yeni sürüm Huawei Freebuds 3i resmen tanıtıldı.

Türkiye’de de satılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, biliyorsunuz dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Türkiye’de birçok amiral gemisinin yanında sadece 1 TL’ye elde edilen bulaklık, “FreeBuds” ailesinin en iddialısı konumunda. Şimdi ise karşımıza Huawei FreeBuds 3i bulunuyor. Beyaz ve siyah renkte hazırlanan model, FreeBuds 3’ten farklı tasarıma sahip bir şarj haznesiyle geliyor. Kulak içi formunda olduğundan normal yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda bu açıdan üst seviye versiyonlardan AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında elbette Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan FreeBuds 3i, 10 mm dinamik sürücüler ile üst seviye ses kalitesi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3i iddialı bir kablosuz kulaklık modeli

Peki modelin en önemli detayı yani satış fiyatı? İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz modelin satış fiyatı yaklaşık olarak 112 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye satış tarihi ya da fiyatı hakkında ise henüz bir bilgimiz bulunmuyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video