reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit akıllı saat

Huawei Watch Fit akıllı saat tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Akıllı saat pazarının en güçlü isimlerinden birisi olan Huawei, sürpriz bir sızıntı ile ortaya çıkan Huawei Watch Fit akıllı saat modelini tanıttı.

Sızıntılarda da gördüğümüz üzere alışılmışın dışında bir yapıyı benimseyen yani kare ya da yuvarlak değil dikdörtgen bir gövdesi bulunan Huawei Watch Fit akıllı saat, bu açıdan geniş bir arayüz alanına sahip. Birçok farklı gövde ve kayış renk seçeneği bulunan saat, teknik olarak baktığımız zaman 1,64 inç 456×280 piksel AMOLED ekrana, nabız sensörüne, GPS‘e ve 10 güne kadar pil ömrüne sahip. Bunun yoğun kullanımda 7 güne, GPS açıkken ise 12 saate düştüğü aktarılıyor. Tam gövde boyutu 46x30x10.7 mm olan Watch Fit, her zaman açık ekran özelliğiyle de geliyor. Yan tarafında tek bir fiziksel buton yer alan model, tahmin edebileceğiniz üzere gelişmiş aktivite takibi yapıyor ve birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor. Gövdesi belirli bir derinliğe kadar su geçirmeyen ürün, uyku takibi yeteneğine de sahip. Android yanında iOS cihazlarla da kullanılabilen Watch Fit akıllı saat, bu açıdan bildirimleri üzerine alabiliyor ve telefonlar için deklanşör görevini de üstlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit akıllı saat Türkiye’de de satılabilir

Gelelim modelin satış fiyatına. Dediğimiz gibi ileride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz akıllı saat, yurt dışında 110 dolar gibi uygun bir fiyata 3 Eylül itibariyle raflara çıkıyor. Ürünün Türkiye’ye gelmesi ise ciddi zaman alabilir.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video