reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit akıllı saat

Huawei Watch Fit akıllı saat sızdırıldı; işte fiyat dahil tüm bilinenler

Akıllı saat pazarının en güçlü isimlerinden birisi olan Huawei, sürpriz bir sızıntı ile gündemde. Kısa süre önce Huawei Watch Fit akıllı saat ortaya çıktı.

Huawei Watch Fit akıllı saat, dikkat çeken tasarımıyla karşımızda. Alışılmışın dışında bir yapıyı benimseyen yani kare ya da yuvarlak değil dikdörtgen bir gövdesi bulunan saat, bu açıdan geniş bir arayüz alanına sahip. Birçok farklı gövde ve kayış renk seçeneği bulunan saat, yapılan sızıntıya göre 1,64 inç 456×280 piksel AMOLED ekrana, nabız sensörüne, GPS‘e ve 10 güne kadar pil ömrüne sahip. Android yanında iOS cihazlarla da kullanılabiliyor denilen ürün, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve 119 euro Avrupa fiyat etiketiyle eylül ayında lanse edilecek deniyor. Bünyesinde tek bir fiziksel buton yer alan saat, pazarda çok ses getirecek gibi görünüyor. Watch Fit, akıllı saatlerin ekranları da artık yavaş yavaş artacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit akıllı saat dikkat çekerken, Huawei tarafından FreeBuds Pro kablosuz kulaklık da geliyor

Firma “Mermaid” kod adına sahip FreeBuds Pro isimli bir kablosuz kulaklık modelini aktif olarak geliştiriyor. Evan Blass tarafından sızdırılan bu model, henüz tam olarak neler sunacak ya da nasıl görünüyor bilinmiyor. Ancak modelin direkt olarak Apple AirPods Pro karşısına çıkarılacağı duyuluyor. Bazı başka kaynaklar kulaklığın “kulak içi” formunda olacağını ve FreeBuds 3‘ten çok daha iyi gürültü engelleme yapacağını aktarıyor. Modelin yakında iyice detaylanması bekleniyor. Bu arada firmanın Watch Fit isimli bir giyilebilir geliştirdiği de aktarılıyor. Bu modelin kod adı ie “Stia” olarak geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video