reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık modelinin Türkiye fiyatı belli oldu

Gelişmiş kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3 sonrasında karşımıza çıkan Huawei Freebuds 3i için Türkiye fiyatı belli oldu.

Türkiye’de de satılan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık yanına yeni bir seçenek daha eklendi. Huawei’nin geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni kulaklığı Huawei Freebuds 3i, Huawei Shop üstünde 799 TL fiyat etiketiyle yerini aldı. Stoklara 5 Haziran itibariyle girecek denilen ürün, yeni kablosuz kulaklık bakanlar için güzel bir seçenek konumunda yer alıyor. Alanda devrimsel bir yenilik sunmayan Freebuds 3i, firmadan alıştığımız bir tasarımı benimsiyor. En iyi uyumu tahmin edebileceğiniz üzere Huawei telefonlar ile getiren (Spesifik olarak EMUI 10 ve üstü) kulaklık, alandaki gelişmiş seçenekler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Beyaz ile siyah renkte hazırlanan ve Türkiye’de sadece beyaz renkte satılacak olan model, FreeBuds 3’ten farklı tasarıma sahip bir şarj haznesiyle geliyor. Kulak içi formunda olduğundan normal yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda bu açıdan üst seviye versiyonlardan AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında elbette Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan FreeBuds 3i, 10 mm dinamik sürücüler ile üst seviye ses kalitesi sunuyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video