reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Gelişmiş kablosuz kulaklık modellerinden Huawei FreeBuds 3 sonrasında karşımıza çıkan Huawei Freebuds 3i Türkiye’de satışa sunuldu.

Huawei’nin geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni kulaklığı Huawei Freebuds 3i, Huawei Shop üstünde 799 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Stoklara beklenenden bir gün önce giren ürün, daha önce de söylediğimiz gibi yeni bir kablosuz kulaklık bakanlar için güzel bir seçenek konumunda yer alıyor. Alana devrimsel bir yenilik getirmiyor olmasına rağmen sundukları birçok kullanıcı için fazlasıyla yeterli olan Freebuds 3i, artık alıştığımız bir tasarımla karşımıza çıkıyor. En iyi uyumu Huawei telefonlar ile getiren (EMUI 10 ve üstü) kulaklık, beyaz ile siyah renkte hazırlanmış ancak Türkiye’de sadece beyaz renkte elde edilebiliyor. Siyah rengin daha sonra getirileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler şöyle

Kulak içi formunda olduğundan normal yalıtımı yüksek olan model, aynı zamanda ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Pazarda bu açıdan üst seviye versiyonlardan AirPods Pro karşısına konumlandırılacak ürün, bağlantı tarafında elbette Bluetooth 5.0 kullanıyor ve Huawei’nin özel geliştirdiği bir işlemci üstüne kuruluyor. Telefon görüşmesi için de görev yapan model, özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi deneyimi sunuyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde ise 410 mAh pil taşıyan FreeBuds 3i, 10 mm dinamik sürücüler ile üst seviye ses kalitesi sunuyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video