reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30

Redmi 9 modelinin arkasını gözler önüne seren görsel

Xiaomi alt markası Redmi imzalı üç yeni akıllı telefon model Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C hakkında yeni bir sızıntı daha yapıldı.

Firmanın Redmi markası altında karşımıza çıkacak son modelleri biliyorsunuz bütçe dostu Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C olacak. Geçtiğimiz günlerde birçok teknik özelliği sızdırılan telefonlardan bu sefer Redmi 9’un arkasını gözler önüne seren aşağıdaki fotoğraf ortaya çıktı. Burada görebileceğiniz üzere büyük bir sürpriz yer almıyor. Dikey olarak bir halka içerisinde konumlandırılan kameraların hemen altında parmak izi sensörü yer alıyor. Arka kısmının dokulu tasarlandığı görülen telefon, şimdilik bu iki renkte kendisini gösteriyor. Ancak firmanın daha fazla renk sunacağı da düşünülüyor. Bu modelin polikarbonat bir gövde üstüne kurulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Redmi 9

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi 9 serisi hakkında başka neler biliyoruz?

Söylendiği kadarıyla normal Redmi 9’ya 160-180 euro arasında ulaşılabilecek. Kişilerin Redmi 9C için 130-150 euro vermesi, Redmi 9A içinse 100-120 euroluk bir fiyatı gözden çıkarması yeterli olacak. Spesifik olarak temel ihtiyaçlara özel hazırlanan telefonlardan birisi, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır. Firmanın burada direkt olarak Redmi 9’u getireceği düşünülüyor. Ortak olarak 5.000 mAh pilleri dikkat çeken telefonlar, güçlerini MediaTek işlemcilerden alıyor ve IPS LCD ekran kullanıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone modeli ile tanışın