reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi 8

Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C’nin fiyat ve özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi alt markası Redmi imzalı üç yeni model daha gündemde. Bu sefer Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C karşımızda bulunuyor.

Xiaomi ürün gamı büyümeyi sürdürüyor. Firmanın Redmi markası altında karşımıza çıkacak en son modelleri ise bütçe dostu Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C olacak. Sağlam bir kaynak tarafından aşağıdaki tabloda gördüğünüz teknik detaylara sahip olacağı ortaya çıkan telefonlar, oldukça bütçe dostu bir konumda yer alıyor. Söylendiği kadarıyla normal Redmi 9’ya 160-180 euro arasında ulaşılabilecek. Kişilerin Redmi 9C için 130-150 euro vermesi, Redmi 9A içinse 100-120 euroluk bir fiyatı gözden çıkarması yeterli olacak. Genel olarak spesifik olarak temel ihtiyaçlara özel hazırlanan telefonlardan birisi, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır. Firmanın burada direkt olarak Redmi 9’u getireceği düşünülüyor. Ortak olarak 5.000 mAh pilleri dikkat çeken telefonlar, güçlerini MediaTek işlemcilerden alıyor ve IPS LCD ekran kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi 9 serisi yanında firma Karna isimli iddialı bir model de geliştiriyor

5G desteğine sahip olduğu aktarılan Karna, gelen bilgiler doğruysa 144 Hz yenileme hızına sahip bir yüksek ihtimalle OLED ekran üstüne kuruluyor. Çok akıcı bir deneyim getirecek telefon, gücünü ise MediaTek Dimensity 1000+ işlemciden alacağı iddia ediliyor. Performans konusunda da öne çıkacak akıllı telefon, arkasında 64 megapiksel ana kamera taşıyacak gibi görünüyor. Bu modelin temmuz ayında geleceği aktarılıyor. Fiyatının bir Redmi olduğundan uygun olacağı düşünülen akıllı telefonun, yakında tüm detaylarıyla karşımıza çıkması bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone modeli ile tanışın