reklamı kapat

POPÜLER

Redmi 9

Türkiye’ye de gelebilir; işte Redmi 9 için sızdırılan çok uygun fiyatlar

Xiaomi alt markası Redmi‘den yolda olan üç yeni akıllı telefon modelinden birisi olan Redmi 9 için merak edilen fiyatlar belli oldu.

Firmanın Redmi markası altında karşımıza çıkacak son modelleri biliyorsunuz bütçe dostu Redmi 9, Redmi 9A ve Redmi 9C olacak. Geçtiğimiz günlerde birçok teknik özelliği sızdırılan telefonlar, merakla bekleniyor. Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz telefonlardan Redmi 9, yapılan sağlam sızıntıya göre 3 GB RAM + 32 GB depolama için 139 dolara, 4 GB RAM + 64 GB depolama içinse 149 dolara satılacak. Bu açıdan çok ama çok geniş bir kitleye hitap eden telefon, sızdırılan aşağıdaki resmi kutusunda da görebileceğiniz üzere standart bir damla çentikli tasarımla yolda bulunuyor. Üç farklı renk seçeneği ile yolda olan giriş seviyesi telefon, dörtlü arka kamera ile geliyor ve direkt olarak temel ihtiyaçlara odaklanıyor. Modelin arkasında elde tutmayı kolaylaştıran bir doku kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi 9 serisi hakkında başka neler biliyoruz?

Daha önce yapılan sızıntıya göreyse kişilerin Redmi 9C için 130-150 euro vermesi, Redmi 9A içinse 100-120 euroluk bir fiyatı gözden çıkarması yeterli olacak. Ortak olarak 5.000 mAh pilleri bulunan telefonlar, güçlerini MediaTek işlemcilerden alıyor ve IPS LCD ekran kullanıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone modeli ile tanışın

İLGİLİ HABERLER