reklamı kapat

POPÜLER

PUBG DUO

Kısıtlı süre için herkese ücretsiz PUBG oynama imkanı

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan PUBG için Steam tarafından güzel bir hamle geldi. Hafta sonu eğlencesi belli oldu.

Eski popülerliğinden biraz uzak olmasına rağmen halen 500 binden fazla oyuncu tarafından eş zamanlı savaş sunan PUBG, bu hafta sonu boyunca Steam üzerinden ücretsiz olarak elde edilerek oynanabiliyor. Direkt olarak buradan indirerek savaşmaya başlayabileceğiniz oyunun, süre bittikten sonra ise satın alınması gerekiyor. 8 Haziran tarihinde kadar yapılan yüzde 50 indirimle şu an 43,50 TL fiyatı bulunan efsanevi battle royale oyunu, eş zamanlı kullanıcı konusunda şu iki gün patlama yapacak gibi görünüyor. Bu açıdan oyunda gerçek kullanıcı bulmak açısından hiçbir sorun bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile sürümü de bulunuyor

Hem Android hem de iOS tarafında Fortnite ile beraber birçok güçlü rakibinin önünde liderliğe oynayan yapımlardan PUBG Mobile, geçtiğimiz aylarda global olarak toplam 600 milyon indirme rakamını geride bıraktı. Bir mobil oyun için gerçekten çok iyi olan bu rakama ek olarak başka bir önemli bilgi de paylaşılmıştı. Oyunun şu an günlük tam 50 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu aktarıldı. İndirme rakamından daha etkileyici olan 50 milyon “günlük” aktif kullanıcı, koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan insanların etkisiyle daha da artmıştı.

İlginizi Çekebilir

50 dolarlık mikro oyun konsolu

İLGİLİ HABERLER