reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile tarafından elde edilen büyük başarı

Dünyanın açık ara en popüler mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile, kısa süre önce önemli bir başarıya imza attı.

Hem Android hem de iOS tarafında Fortnite ile beraber birçok güçlü rakibinin önünde liderliğe oynayan yapımlardan PUBG Mobile, kısa süre önce global olarak toplam 600 milyon indirme rakamını geride bıraktı. Bir mobil oyun için gerçekten çok iyi olan bu rakama ek olarak başka bir önemli bilgi de paylaşıldı. Oyunun şu an günlük tam 50 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu paylaşıldı. İndirme rakamından daha etkileyici olan 50 milyon “günlük” aktif kullanıcı, koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan insanların etkisiyle daha da artacak gibi görünüyor. Bu kadar yüksek rakamlara ulaşmış olmasının arkasında hem ana oyunun başarısı hem de ücretsiz olması yer alan mobil PUBG, biliyorsunuz sürekli olarak yeni güncellemeler ile yenileniyor ve daha iyi hale getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile Lite sürümü de bulunuyor

Lite sürüm daha düşük indirme boyutu ve oynanış deneyiminden ödün vermeden daha fazla mobil cihazda çalışması için daha az bellek kullanıyor. Bu da oyunu çok ama çok geniş bir kitle için uygun hale getiriyor. Lite sürüm yanında ana sürüm de gelişmesini sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş jet motorlu drone modeli