reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.14.0 beta sürümünü kurma [Nasıl yapılır?]

PUBG Mobile için sunulan en son sürüm 0.13.5 olsa da oyunun 0.14.0 beta sürümünü cihazınıza kurabilirsiniz. Oyunun 0.14.0 beta sürümünü adım adım nasıl kuracağınızı anlatıyoruz.

PUBG Mobile şu an Android tarafında 100 milyon indirmenin üzerine çıkmış durumda. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile güncelleme ve geliştirmeler ile daha fazla kişiye ulaşıyor. Bu noktadan en son çıkan güncelleme ise 0.14.0 beta sürümü oluyor. Yeni güncelleme ile oyuna eklenen yepyeni bir mod göreceksiniz. Bunun dışında PUBG Mobile 0.14.0’ın beta test aşamasının başlamasıyla kullanıcılar bu sürümdeki eksikleri bildirebilecek. Bu yeni PUBG güncellemesinin global yayınlanma tarihi henüz yetkililer tarafından paylaşılmadı.  Resmi beta sürümünü şimdiden test etmek içinse yapmanız gerekenler oldukça basit. Şimdi sizlere PUBG mobile 0.14.0’ın beta sürümünü mobil cihazlara nasıl indirip yükleyeceğinizi aşama aşama anlatacağız:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile Sürümü için 0.14.0 beta sürümünü indirme adımları

Yeni beta güncellemesini indirmek için, aşağıdaki bağlantıları telefonunuza indirmeniz gerekiyor:

Android kullanıcıları için indirme linki 

iOS kullanıcıları için indirme linki

Öncelikle verilen linklerden telefonunuza uygun olanı indirin. Daha sonra telefonunuzun Dosya Yöneticisini açın >İndirme klasörü> İndirilen dosyaya tıklayın> Bilinmeyen kaynakların kurulmasına izin verin, Ayarlar> Güvenlik ve Gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklardan uygulamayı yükleyin. Telefonunuzun performansına bağlı olarak 5-10 dakika kadar sürebilen bu işlemin ardından oyunun beta uygulamasını açın ve misafir hesabını kullanarak giriş yapın. Beta sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bununla beraber bazı hatırlatmaları yapmakta fayda var. Öncelikle bu teste katılmadan önce cihazınızda 4 GB gibi bir boş alan bulunması gerekiyor. Yine altını çiziyoruz bu betayı çalıştırmak için Misafir hesabını kullanarak giriş yapmayı unutmayın. Bu önemli bir ayrıntı çünkü eğer bu şekilde giriş yapmazsanız diğer giriş yöntemleri bu beta testini açmıyor. Herhangi bir hatayı ya da teknik sorunu bildirmek için rapor düğmesini kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG sezon 4 geldi çattı: İşte geliştirmeler ve yenilikler!