reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile için dev bir güncelleme geliyor: Tarihi belli oldu!

Dünyanın en çok sevilen ve popülerliğini her geçen gün artıran PUBG Mobile, dev gibi bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Bildiğiniz gibi geçenlerde yeni bir rekor kıran PUBG Mobile bu başarılı yükselişinin ardından merakla beklenen 0.14.0 sürümünü ne zaman geleceğini açıkladı. Oyun içinde oyunculara bildirim şeklinde giden yeni özellikler ve geliştirmeler o kadar fazla ki oyun bu güncelleme ile oldukça fonksiyonel hale geliyor. Güncellemenin boyutuna bakıldığında ise telefonunuzda yer açmanız gerekecek zira Android kullanıcıları 1.95 GB boş alana ihtiyaç duyacakken, iOS kullanıcıları 2.55  GB gibi bir alana ihtiyaç duyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile dev güncelleme ile neler yeni?

Oyuncuların ekranına düşen yeni sürümün detaylarına bakıldığında ise birkaç detay gerçekten çok önemli. Yeni hastalık modu ile karşılacak olan oyuncuları zombi olarak oyunun içinde göreceğiz. Bu ise akıllara bilgisayar oyunlarındaki Counter Strike zombie modunu ve yine çok sevilen Call of Duty Zombies modunu anımsatıyor. Zannediyoruz ki bu oyuncular için oldukça heyecan verici bir detay olacak.

Yine her şeyin yanında, yeni karakter sistemi sayesinde kullanıcılara daha fazla görünüm ve beceri seçeneği sunuluyor olacak. Milyon dolarlık Küresel Hazine Avı’yla beraber korsan temalı ana menü geliştiriliyor. 8. Sezon Royale Pass ile popüler ögeler tekrar oyuna geri dönüyor. Oyuncuların eleştirdiği günlük görev listesi de düzenlenmiş. Günlük görev sayısının azaltıldığı bu sürümde ödüllerin iyileştirildiği söyleniyor.  Android ve iOS için farklı iyileştirmeler içeren bu dev sürüm, oyuncuların beklentilerini karşılayacak gibi duruyor.

Düşük performanslı cihazlar için sunulan PUBG Mobile Lite ile beraber PUBG Mobile de  ”Klasik mod” işleyişini geliştirerek performansı yükseltiyor.

Dev sürüm ne zaman geliyor?

Peki gelelim yeni sürümün kullanıcılar için ne zaman sunulacağına. Önemli güncellemeler ve iyileştirmelerle oyuncuların karşına çıkacak popüler Battle Royale oyunu, 13 Ağustos tarihinde gece yarısıyla sabah 07.00 arasında kapalı olacak. Yeni sürüm öncesi sunucular üzerinde bakım yapacağını açıklayan firma, yeni sürümün 14 Ağustos itibarıyla App Store ve Google Play mağazalarından indirilebileceği aktarıyor. Hatta 23 Ağustos olmadan güncellemeyi yapan oyuncular için de 1 Düşüş İzi ve 2 bin BP ödül bulunuyor.

Oyunun yeni sürümünü bekleyemeyecekler içinse isterseniz 0.14.0 güncellemesinin Betasını yükleyebilirsiniz. Aşamaları tek tek yazdığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG 4. sezon sinemaitk fragman