reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile Resident Evil 2 güncellemesi

PUBG Mobile’a beklenen “zombi” güncellemesi [Video]

Popüler Battle Royale oyunu PUBG, mobil versiyonuna beklenen oyun modunu nihayet getirdi! Resident Evil 2 ile iş birliğine giden oyuna zombiler geliyor.

Son birkaç haftadır yakın zamanda çıkan yeni rakibi Apex Legends’ın gölgesinde kalsa da PUBG Mobile tarafında oyuncuları çok heyecanlandıracak bir güncelleme yayınladı. Oyunun mobil versiyonu, Resident Evil 2 oyunuyla bir araya geliyor ve Zombie: Survive Till Dawn oyun modunu müjdeliyor. Uygulamanın 0.11.0 sürümüyle oyuna dahil edilen ve belirli bir süre oyunda kalacak bu modla beraber Tyrant da dahil olmak üzere oyunun ikonik düşmanları ve alabildiğince zombi ile kaos başlıyor. Erangel’de her zamanki gibi hayatta kalmaya çalışacak olan oyuncuların düşmanları Resident Evil 2 oyunundakilerle çoğalıyor. Bu düşmanları öldürerek farklı eşya ve kaynaklara sahip olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun, Resident Evil 2’nin ruhunu benimsiyor

Güncellemeyle beraber oyuna Resident Evil 2’nin ana menü temasının ve müziklerinin de eklendiği belirtilmiş. Bu heyecan verici iş birliği, oyuncuların zombi moduna karşı tepkisini ölçmek için de en iyi fırsatlardan biri. Resident Evil 2 karakter giysilerini de dahil eden yeni güncelleme ile oyunun zorluğunun da bir tık artacağını kaydedelim. Oyunun yeni güncellemesi hem iOS hem de Android üzerinden kullanıcıların indirilmesine sunulmuş durumda. Tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile indir: iOS, Android