reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile yeni oyun modu ve tüm yenilikler

PUBG Mobile güncellemesiyle gelen zombi modu ve tüm yenilikler [İndir]

PUBG Mobile için beklenen 0.14.0 güncellemesi kullanıcılarla buluştu. Yeni mod ve güncelleme ile gelen özelliklerin detaylarını derledik.

Uzun süredir beklenen 0.14.0 güncellemesine kavuşan PUBG Mobile, yeni oyun modu ve iyileştirmelerle nihayet uygulama mağazalarındaki yerini aldı. Yeni oyun modunun detaylarına geçmeden önce oyunla beraber iOS ve Android kullanıcıları için getirilen iki önemli iyileştirmeden bahsetmek istiyoruz. iOS kullanıcıları yeni güncellemeyle beraber arka plan indirme özelliğine kavuştu. Artık iPhone kullanıcıları oyunu arka planda açık tutarak güncelleme yapabiliyor. Android kullanıcıları içinse Kaynak Geliştirme Paketi güncellemeye dahil edilmiş durumda. Yükleme paketinin boyutu küçültülmüş. Bu sayede az kullanılan oyun içi ekipmanlar oyuncular onları yeniden kullanana kadar Kaynak Geliştirme Paketi içinde saklanabiliyor. Oyun günlük görev sistemini de güncellemiş. Artık oyun içi görevler ile oyuncuların nadir bulunan ganimetlere erişim şansı artırılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 0.14.0 ile gelen Bulaşıcı Yaşayan Ölü modu

Gelelim herkesin merak ettiği yeni oyun moduna. Bildiğiniz gibi oyun güncellemeyi yayınlamadan önce yepyeni bir zombi modunun platformda yer alacağını yazmıştık. Resident Evil 2 ile ortak çalışmanın ardından zombi modları hayli sevilmiş ve PUBG Mobile da bu alanda yeni modlar üzerinde çalışmaya başlamıştı. Hatta yakın zamanda The Walking Dead ile bir iş birliği bile bekleniyor. 0.14.0 ile sunulan Bulaşıcı Yaşayan Ölü modu ise asimetrik PvP modu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular Zombiler ve Savunmacılar olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Zombiler Savunmacılara hastalık bulaştırabiliyor. Savunmacıların ateşli silahları kullanabildği oyunda Zombiler yakın dövüş ile saldırıda bulunabiliyor. Savunmacıların tamamına hastalık bulaşırsa Zombiler kazanıyor. Bu yüzden Savunmacıların tüm Zombilerden hızlı bir şekilde kurtulması gerekiyor.

Yeni güncelleme yayında. iOS ve Android versiyonlarını kullandığınız platformun üzerine tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile’ın Lite versiyonu