reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile oyuncularına The Walking Dead sürprizi ve yenilenmiş haliyle Erangel 2.0

Erangel haritasına görsel güncelleme getirecek olan PUBG Mobile, aynı zamanda beklenmedik bir The Walking Dead iş birliğini de müjdeledi.

Mobil oyunlar arasında en popülerlerlerden biri olan PUBG Mobile, bir süredir en sevilen ve oyunun ilk haritası olan Erangel üzerinde çalışmalar yapıyordu. Erangel’i güncelleyecek olan oyun nihayet haritanın yeniden makyajlanmış haliyle ilgili bazı görseller paylaştı. Erangel 2.0 olarak adlandırılan yenilenmiş haritada grafikler, doku düzenlemeleri ve genel kalitedeki artış kendini bir bakışta belli ediyor. Erangel 2.0’daki değişiklikler ise özellikle Malta Power, Primorsk, Military base, Mansion ve Yasnaya’da kendini hissettiriyor. Haberin üzerindeki galeriden paylaşılan ilk görsellere erişebilirsiniz. Harita güncellemesinin çok yakında oyuncularla paylaşılacağı kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile The Walking Dead iş birliği

PUBG Mobile ve The Walking Dead iş birliği

Oyunla ilgili tek düzenleme bu değil. PUBG Mobile, AMC’nin popüler dizisi The Walking Dead ile iş birliği yaptığını da duyurdu. Önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak güncellemeyle beraber gelecek etkinlik, bu iş birliğinin bir parçası olacak. Ne yazık ki Walking Dead iş birliğine dair başka herhangi bir detay paylaşılmadı. Oyuna eklenecek yeni zombi modu ve AMC’nin popüler serisine özel eşyalar kapıda diyelim şimdilik. Geçmişte oyun içinde Resident Evil etkinliği gerçekleştirilmiş ve zombi oyun modları oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Benzer bir deneyim sunulması olası diye düşünüyoruz. İş birliği için tam bir tarih yok ne yazık ki.

İlginizi çekebilir

PUBG’nin 4. sezon için paylaştığı sinematik tanıtımı