reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

PUBG

PUBG 8.3 güncellemesiyle gelen yenilikler ortaya çıktı

PUBG Mobile 1.0 güncellemesinin ardından bu kez PUBG için bir güncelleme geldi. PUBG 8.3 güncellemesi yenilikleri oyunculara sunuyor. 8.3 güncellemesi frekans bozucu çanta, Erangel vapurları ve birçok yenilikle beraber geliyor.

– Frekans Bozucu Çanta: Başlangıç olarak Frekans Bozucu Çanta sıralamada olmayan Karakin ve Sanhok haritalarında görünüyor. Frekans Bozucu Çanta oyuncuların Mavi Bölge içindeyken kısa bir süre için 3. seviye çanta yuvası pahasına hasar almasını engelliyor. Her paketin enerjisi zamanla yavaş yavaş tükeniyor, ancak daha sonra normal bir sırt çantasına dönüyor.

– Erangel Vapurları: Oyunun en tanınmış haritası Erangel, anakaradan Sosnovka Adası’na giden vapurlarla toplu taşıma yükseltmesi alıyor.

– Diğer Oynanış Güncellemeleri: Oyuncular, yeni asist sisteminin yardım eli uzatmak isteyen tüm oyuncular için Dereceli Mod’un ötesine geçtiğini fark ediyor. Oyuncuların bir takım üyesinin başının dertte olduğunu hızlı bir şekilde belirlemelerine yardımcı olması için takım arkadaşı savaş göstergeleri ekleniyor.

PUBG 8.3 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

8.3 güncellemesi resmi olarak 16 Eylül’de PC canlı sunucular için ve 24 Eylül’de konsol canlı sunucular için yayınlanacak. Güncelleme öncesi test etmek isteyen oyuncular, PC test sunucusunda hemen oynayabiliyor. Önümüzdeki günlerde oyuna gelecek güncellemeleri de merakla bekliyoruz.  Oyunla ilgili güncelleme haberleri geldiğinde bu haberleri sizlerle paylaşacağız.