reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 1.0 güncellemesiyle gelen yenilikler

PUBG Mobile sunduğu güncellemelerle oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. PUBG Mobile 1.0 güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyle birlikte gelen yeni Erangel haritasında, daha canlı bir görsel deneyim, kaynak noktaları ve bina değişiklikleri oyunculara sunuluyor.

Bu güncellemeyle birlikte Lobi ve Eğlence Parkı’nda bekleyen yenilikler de yer alıyor. iOS ve Android kullanıcıları tarafından indirilebilen güncelleme kapsamında  tüm yüzey şekilleri, bina değişiklikleri ve haritadaki çeşitli detayların tasarımı iyileştirilmiş durumda. Örneğin askeri üslerin ve Mansion gibi önemli kaynak noktaların yenilendiği belirtiliyor.

PUBG Mobile’ın sevilen küçük boyutlu ve yüksek yoğunluklu en yeni haritası Livik’in  de bir güncelleme aldığı belirtiliyor . Klasik Battle Royale Haritası ve Arena modlarında Livik’te görülebilen, tamamen yeni yarı otomatik pompalı tüfek M1014, bu güncellemeyle birlikte diğer pompalı tüfeklerin yanına eklenmiş oldu.  M1014, pompalı tüfek namlusu ve mühimmat kemeri eklentilerini destekliyor. Ayrıca tüfek, şu anki en etkili pompalı tüfeklerden biri olma özelliğine sahip.  Livik, bu güncellemeyle birlikte çeşitli görsel efekt iyileştirmeleri, denge ayarlamaları ve hata düzeltmeleri de alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 1.0 ile gelen diğer yenilikler

  • Silahlar ve Zırhlar: Tommy Gun, UMP45 ve DBS klasik silahları, hasar oranları, eklentiler, mermi hızı ve ortaya çıkma olasılığı gibi dengelemeler yapıldı.
  • Savaş ve Hareket:  Ayakta durmak ve eğilmek iyileştirildi. Bununla birlikte zıplama ve Canavar Kamyon kontrolü de geliştirildi. Benzer şekilde İlk Yardım Kİtleri de hareket halinde kullanılabiliyor ve Jiroskop da fırlatılabiliyor.
  • Arena Modu:  Ateş etmek ölümsüzlüğü ortadan kaldırıyor. Bununla birlikte kayan hareketler iyileştirilerek, oyuncuların başlangıç hareketlerine göre yönlerini değiştirebiliyor.
  • Güvenlik İyileştirmeleri: Seyircilerin düşmanı görme tespiti geliştirildi ve genişletildi. Güvenlik takibinin performansa olan etkisi azaltıldı, ayrıca yine güvenlik takibi nedeniyle yaşanan güç tüketimi ve gecikme de azaltıldı.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor