reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile’a gelen Gizemli Orman güncellemesinin sunduğu yenilikler

PUBG Mobile sunduğu yeni özelliklerle oyun tutkunlarını mutlu ediyor. Kısa bir süre önce bir güncelleme yayınlayan PUBG Mobile, orman haritası Sanhok için yeni özellikleri Gizemli Orman güncellemesi ile sunuyor. Savaş alanına eğlenceli bir deneyim getiren güncelleme orman temasıyla karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile oyununa eklenen güncellemeyle birlikte klasik modda Sanhok haritasına giren oyuncular, rastgele olarak yeni Gizemli Orman moduna girebiliyor. Oyuncular bu modda haritadaki totemlerden farklı şekilde kutsanarak farklı özelliklere sahip olabiliyor. Oyunculara güç totemleri, strateji totemleri ve koruma totemleri de büyük kolaylık sağlıyor. Bu totemler sayesinde oyuncular kask ve yelekleri tamir edebiliyor. Oyuncular aynı zamanda enerji ve sağlıklarını da doldurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemeyle oyuncular, Gizemli Orman’da aşağıdaki özellikleri deneyebiliyor:

Orman Yemeği:  Özel bir meyve artık Sanhok’ta yetişiyor ve bu meyveyi toplayıp tüketenlerin mistik etkilere maruz kalma şansı var. Farklı güçlendirmeler ve zayıflıklar sonucunda Air Drop’ları hissetme, sağlık veya enerji yenileme ya da baş dönmesi gibi etkiler yaşanabiliyor.

Sıcak Hava Balonları: Bu tamamen yeni araç sayesinde oyuncular gökyüzüne çıkabilecek ve savaş alanın görebiliyor.

Oyuna önümüzdeki dönemde gelecek yeni güncellemeleri de merakla bekliyoruz. Oyun için hazırlanan yeni güncelleme haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Oyuna gelen güncelleme ile gelen yenilikler