reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

Yeniliklerle gelen PUBG Mobile bir ilke imza atıyor

Mobil platformun en başarılı oyunlarından biri olan PUBG Mobile yeni moduyla da dikkatleri üstüne çekiyor. PUBG Mobile, oyunun ilk kapalı alan haritasını da oyuncularla buluşturuyor.

Oyun, oyunculara tamamen yeni oyun içi etkinlikler ve özel ödüller sunan yeni Antik Gizem Modu güncellemesini duyurdu. Bu güncellemenin yanında popüler Arena listesine de yeni bir oynanış sunan Takım Silah Oyunu ve Kütüphane haritası geliyor. Oyuncular bu yeni modu ve güncellemeleri PUBG Mobile’da şu an deneyebiliyor.

Yeni Antik Gizem temalı oynanış, ana menüde yer alan Mod Seçimi ekranından seçilebiliyor. Bu yeni modu aktifleştiren oyuncular, Miramar ve Eranger haritalarında yer alan “Antik Gizem” yapısını keşfedebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyununda oyuncular, yeni oyun moduyla birlikte şu özellikleri deneyimleyebiliyor:

Yeni Boss Savaşı – Yapının ikinci katında yer alan mühürlü bir odada, birçok ödül barındıran gizemli bir boss bulunuyor

Küçük Harabeler – Oyuncular haritada rastgele yerleştirilen küçük harabelerde yer alan sandıklara erişebilir ve bulmacaları çözebiliyor

Fresk Bulmacası – Oyuncular yeteneklerini, bu yeni interaktif Antik Fresk bulmacasıyla test edebiliyor

PUBG Mobile yeni kostümleri de kullanıcılara sunuyor

Oyuncuların yeni çevreye uyum sağlamaları için Ra Savaşçısı, Nut Savaşçısı, Yeraltı Rehberi ve Mumya kostümlerinin yanı sıra sıkı ve tarz sahibi Altın Firavun Zırh-X de oyuncuların açması için bulunuyor. Ayrıca bu kostümler ilk defa, ek özelliklere kavuşmaları için altı seviyeye kadar yükseltilebiliyor:
– Giysi görünüm yükseltmesi
– Özel giriş ekranı hareketleri
– Giysiye özel lobi hareketleri
– Takım arkadaşı iletişim hareketleri ve eşya paylaşımı
– Başlangıç Adası ve ölüm duyuru özel efektleri

Güncelleme yeni arena moduyla geliyor

Tamamen yeni Takım Silah Oyunu, Arena modu başlangıç silahlarıyla dörde dört bir oynanış sunuyor. Oyuncular rakiplerini yendikçe, silahları da güçleniyor. Son silah olan tavayı kullanan ilk takım ise Çorba Parası’nı kazanıyor. Takım Silah Oyunu, her hafta sonu, Cuma’dan Pazar gününe kadar oynanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor