reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi için geri sayım

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesinin tarihini verdi. Patlayan benzin galonları, BRDM-2, Desert Eagle ve daha fazlası yolda.

Mobil Battle Royale oyunları arasındaki favori isimlerden PUBG Mobile, gelecek büyük güncellemesi 0.15.0 için geri sayımı başlattı. Oyunun resmi Instagram hesabından yayınlanan duyuruya göre yeni güncelleme 16 Ekim‘de kullanıcılarla buluşacak. 0.15.0 ise beraberinde yeni bir “patlayıcı” oyun modunu getiriyor. Payload modu aynı zamanda Apex Legends’takine benzer bir diriltme sistemi kullanıyor. Oyuncular artık takım arkadaşlarının kimliklerini alıp belirli noktalarda onları yeniden oyuna dahil edebiliyor. Bu yeni modla beraber oyuncular Michael Bay’i gölgede bırakacak patlamaları da ortaya çıkarabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile yeni güncellemeye hazır

Bir diğer çok beklenen özellik ise benzin galonlarının patlayabilir olmasıydı. Yeni güncellemeyle beraber bu da gelecek yenilikler arasında bulunuyor. Bu yılın başlarında PC versiyonuna da dahil edilen iki 9mm’lik silah Desert Eagle ve MP5K SMG de bu güncellemeyle beraber oyuncularla buluşacak. Oynanış dinamiklerini değiştirecek bir diğer yenilik ise “kenarlara tutunma”. Oyuncular binadan binaya hareket ederken daha önce ulaşamadıkları yerlere ulaşıp bina kenarlarına tırmanırken tutunabilecek. Elbette 0.15.0 16 Ekim’de gelse de önümüzdeki aylarda oyuncuları daha fazla pek çok içerik bekliyor. Zira 9. sezon 7 Kasım’a kadar devam edecek ve 7 Kasım’dan sonra oyun PUBG Mobile 10. sezon içeriklerini oyuncularla buluşturacak.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus ekim ayı ücretsiz oyunları