reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile 9. sezon

PUBG Mobile 9. sezon öncesi yeni oyun modu ve helikopter göründü

PUBG Mobile 9. sezon güncellemesi dağıtımı başlamışken, 0.15.0 güncellemesiyle gelecek heyecan verici yeni oyun modu da belli oldu.

PUBG Mobile 9. sezon için vakit geldi çattı. Yeni sezon için 0,2 GB’lık içerik oyuncularla buluşturulmuş durumda. Bu yeni güncellemeyi 12-18 Eylül‘de indiren kullanıcılar Düşüş İzi ödülünü kazanırken, güncellemeyi yapmayan arkadaşlarınızı oyuna davet edemeyeceğinizi de belirtelim. Royale Pass ise şimdilik açılmadı. 13 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon Warriors Unite adını taşıyor. Samuray Ruhu ödüllerini toplayacağınız yeni sezonda pek çok sürpriz de oyuncuları bekliyor. Onlardan birinin ön gösterimi Twitter üzerinden yapıldı. 0.15.0 güncellemesiyle beraber yayınlanacak olan yeni Arcade modu “patlamaları” yanında getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 9. sezon sonrası gelecek Arcade modu

İşe eğlence katmak isteyenler için müjdelenen oyun modu Payload Mode olarak adlandırılıyor. Tanıtım görselinde ise helikoptere roket atar ile ateş eden bir karakter görüyoruz. Etrafı patlatmaktan hoşlananlara hitap eden eğlenceli oyun moduyla ilgili daha fazla bilgi ise verilmiyor. Oyunun Çin betasını deneyimleme şansı elde edenler ise modla ilgili bilgileri açığa çıkarıyor. Bol bol bomba bulabileceğiniz bu modda roket atarlarla savaşa dahil oluyorsunuz. Takip kilitli füzelerin de yer aldığı modda, helikopter keyfi de sürebiliyorsunuz. Helikopyerlerin klasik modda yer alıp almayacağı ise şimdilik net değil.

0.15.0 güncellemesinin ne zaman geleceği tam olarak bilinmiyor. PUBG Mobile 9. sezon yarın açıldığına göre ekim ayının başlarında yeni güncellemeye kavuşabiliriz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus’ın eylül ayı oyunları