reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

Kıyamet kapıda! PUBG Mobile 10. sezon tarihi ve tüm sızıntılar

PUBG Mobile 10. sezon için geri sayım başladı. Yeni sezon tarihi verilirken sezonla ilgili sızıntılar da ipuçları taşıyor.

PUBG Mobile 10. sezon için oyuncularla resmi tarih nihayet paylaşıldı. 9. sezonun sonuna geldiğimiz şu günlerde oyunun resmi Twitter hesabından 10. sezonun 9 Kasım‘da tüm oyuncular için yayınlanacağı müjdelendi. Bu sırada 9. sezondaki tüm başarımları açmadıysanız, sezonun 7 Kasım‘da sonlanacağını hatırlatalım. 7 Kasım’dan sonra 9. sezonun seviye başarımları açılamayacak. Peki 10. sezon beraberinde neler getiriyor? Yayınlanan ilk sızıntılar yeni sezonun “Fury of the Wasteland” temasında olacağını gösteriyor. Bu da Mad Max esintili bir sezonun bizi beklediği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 10. sezon ile yeni kozmetikler yolda

YouTuber MrGhostGaming tarafından yayınlanan sızıntılara göre yeni kostümler arasında Guardian Set, Desert Trooper Set, Snowflake Girl Set ve Irradiated Frog Set yer alıyor. Çöl temalı kıyafetler görebileceğimiz yeni sezonda silah kozmetikleri de bu temada olacak. Elbette 10. sezona özel paraşüt kozmetiği de yolda. Aynı zamanda M249 için de yeni bir kozmetik kaplama bekleniyor.

10. sezon ile Team Deathmatch modu için de yeni bir harita yayınlanması olası. Yeni sezonun beraberinde getireceği güncellemeyle beraber Vikendi haritasına özel Zina isimli yeni bir hatchback modeli de oyundaki yerini alacak. 10. sezonla beraber aynı zamanda MP5K isimli yeni bir hafif makineli tüfeğin de oyuna dahil olması beklentiler arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Aksiyon ve gerilim zamanı; PlayStation Plus kasım ayı ücretsiz oyunları

İLGİLİ HABERLER