reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile The Walking Dead 10. sezon

PUBG Mobile için The Walking Dead sürprizinden ilk detaylar

The Walking Dead 10. sezon için geri sayımı yaparken PUBG Mobile ile yapılacak yeni iş birliği de kendini nihayet gösterdi.

Advertisement

Mobil oyunlar arasında zirvedeki isimlerden biri olan PUBG Mobile, geçtiğimiz temmuz ayında The Walking Dead hayranlarını sevindirecek bir duyuruya imza atmış ve sevilen yapımla iş birliğine gidileceğini duyurmuştu. Ancak bu iş birliğine dair herhangi bir detay verilmemişti. Oyun için yeni bir zombi modu beklerken nihayet iş birliğinin detayları açıklandı. AMC’nin sevilen dizisi The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle 6 Ekim’de izleyicilerle buluşmadan önce 1 Ekim‘den itibaren diziye dair özel içerikler oyuna geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile için açıklanan The Walking Dead içerikleri

Açıklanan etkinlik 1 Ekim’den itibaren başlayarak 2020’nin ilk aylarına kadar sürecek. Bu süre zarfında ne yazık ki yeni bir zombi modu elde edemiyoruz. Ancak bunun yerine oyuna yeni kozmetikler ve karakter görünümleri dahil ediliyor. Sınırlı sayıda sunulacağı belirtilen oyun içi kozmetikler arasında Daryl Dixon, Rick Grimes, Negan ve Michonne görünümü yer alırken; Daryl’in motosikleti, Michonne’un katanası ve Negan’ın sopası ‘Lucille’ de oyuna ekleniyor.

Bu yeni görünümlerin dışında ayrıca özel etkinliklerin de oyunda yer alacağı açıklamalar arasında. The Walking Dead’e özel hazırlanmış Keşif Oyunu‘nda sunulan görevleri tamamlayan oyuncular ekipmanları toplayarak Daryl Dixon Motosikleti gibi ödüller kazanabilecek. Bu ödüllerin kalıcı olacağı da yine belirtilmiş.

30 Eylül itibarıyla ise etkinlik kapsamında oyun içi çekiliş gerçekleştiğini de belirtelim. PUBG Mobil içinde oyun içi görevlere katılan Türkiye’deki oyuncular telefon ve UC kazanma şansı yakalıyor. Önümüzdeki dönemlerde yeni etkinlik ve karakterlerin oyuna dahil edeceği de vurgulanıyor.

İlginizi çekebilir

Call of Duty Mobile tanıtımı