reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile zombi modu

PUBG Mobile güncellemesinde gelecek oyun modunun detayları

PUBG Mobile oyuncuları yakında paylaşılacak olan v0.14.0 güncellemesini bekliyor. Beta versiyonuna ulaşan güncelleme ise yeni oyun modunu detaylandırıyor.

Yakında alacağı güncelleme ile Erangel 2.0 versiyonunu oyuncularla buluşturacak olan PUBG Mobile, güncellemeyi her zaman olduğu gibi ilk olarak beta kullanıcılarıyla paylaşıyor. Beta versiyonuyla beraber oyuna eklenen yeni oyun modu da kendini gösterdi. Infection Mode isimli yeni zombi modu oyuncular için oldukça keyifli bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Modun detaylarına geçmeden önce şunu da belirtelim. Geçtiğimiz günlerde oyun için The Walking Dead iş birliği duyurulmuş ve Walking Dead’le bir etkinlik yapılacağı müjdelenmişti. Ancak detaylar verilmemişti. Bu zombi modu ise bu etkinlikten bağımsızmış gibi görünüyor. Yani The Walking Dead etkinliğinde farklı şeyler görebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile için yeni zombi modu

Infection Mode oldukça basit temeller üzerine kurulmuş. Asimetrik bir PVP modu olarak tasarlanan oyun modunda oyuncular rastgele zombiler ve koruyucular olmak üzere ikiye ayrılıyor. Koruyucular ateşli silahlar kullanabilirken elbette zombiler sadece yakın dövüşe girebiliyor. Zombilerin süreli şekilde kullanabileceği özellikler de bulunuyor. İnsanlara virüs bulaştırarak seviye atlanabiliyor.

Beta versiyonunda zombilerin koruyucular tarafından vurulduktan sonra yeniden hayata döndürülebileceği kaydedilmiş. Koruyucular da zombiler tarafından öldürülürse, zombiye dönüşüyor. Kazanma mantığı ise oldukça basit. Tüm koruyuculara virüs bulaşırsa zombiler kazanıyor. Sadece 1 koruyucu bile hayatta kalırsa o zaman koruyucular kazanıyor. Güncellemenin çok yakında tüm kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

PUBG’nin 4. sezon için yayınladığı sinematik fragman