reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile Zombi Modu yayında; işte tüm yenilikler

PUBG Mobile oyununda zombi modu geri dönüyor. Canavarlar Bayramı için geri dönen zombi modu ilk olarak geçtiğimiz yılın ağustos ayında 0.14.0 içerik güncellemesiyle gelmişti.

Oyuncular bugün itibarıyla 9 Kasım Pazartesi gününe kadar aksiyon dolu moda ücretsiz olarak ulaşabiliyor. Bu modla birlikte yeni oyun içi temalar ve kostümler de yakın zamanda eklenecek Canavarlar Haftası kutlaması için PUBG Mobile’a geliyor.

PUBG Mobile oyunun Zombi Modu’nda oyuncular, maçın başında zombiler ve savunanlar olarak iki takıma ayrılıyor. Zombiler zafer kazanmak için süre limiti dolmadan tüm savunanları yenmek zorunda. Sadece bir savunan bile hayatta kalırsa, Savunanlar takımı kazanmış oluyor. Savunanlar takımı süper genişletilmiş şarjöre sahip M416 ve AK47 silahlarına sahipken Zombiler ise sadece yakın dövüş ve bekleme süresi olan yeteneklerini kullanabiliyor. Ayrıca Zombilerin yendiği her bir Savunan da Hızlı Zombi, Gizli Zombi ve Zombi Kralı gibi büyük savunma ve saldırı gücüne sahip Zombilere dönüşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile yeni güncellemesiyle başka ne gibi yenilikler vadediyor?

Yeni içerik güncellemesi, PUBG Mobile’ın Canavarlar Haftası etkinliği için bir grup özel temalı oyun içi dekor da sunuyor. Zombiler Canavarlar Bayramı maskeleri takarken, balkabağı lambaları, mezar taşları ve mumlar da atmosferi tamamlıyor. Temaya uygun çok daha fazla giysi, eşya ve içeriğin de yakında oyunculara sunulacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor