reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile güncellemesiyle gelen yeni oyun modu [Video]

Geçtiğimiz ayın en çok kar elde eden oyunu olan PUBG Mobile, yeni güncellemeyle beraber beklenen oyun modlarına da kavuşuyor.

PUBG Mobile bir süredir beklenen yeni güncellemesine nihayet kavuştu. iOS ve Android kullanıcıları için dağıtılan 0.13.0 güncellemesi merak edilen oyun modlarını da beraberinde getiriyor. Onlardan biri de Takımlı Ölüm Maçı modu. Birinci şahıs ve üçüncü şahıs perspektifinden oynanabilen yeni modda arkadaşlarınızla takım kurarak oyuna dahil olabiliyorsunuz. Birbirine karşı çatışan iki takıma sınırsız doğma hakkı tanınan oyun modunda, maç bittiğinde karşı tarafı en çok öldüren takım oyunu kazanıyor. Maçların süresi ise 6 dakika olarak açıklandı.

Merakla beklenen bir diğer yenilik ise Godzilla: Canavarlar Kralı etkinliğiydi. 28 Haziran’a kadar sürmesi beklenen etkinlik beraberinde tematik ödülleri de getiriyor. Görevleri yerine getirdikçe ödülleri almak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile güncellemesiyle gelen hile karşıtı sistem

Yeni güncellemeyle beraber oyuna hile karşıtı bir sistemin getirildiği de kaydediliyor. Yeni eklenen bu sistem sayesinde emülatör ve benzeri uygulamalarla yapılan hilelerin tespit ve rapor edilebileceği belirtiliyor. Güncelleme, maçların sonunda MVP vitrinleri, portatif dolap sisteminde yükseltmeler, popülerlik hediyesi ödülleri, karizma puanları ve daha fazlasını içeren birçok yeni sosyal özelliği de bünyesine dahil ediyor. Vikendi haritasında da iyileştirmeler yapan oyun haritada kar üzerine ayak izi ve lastik izlerini de dahil ederek deneyimi iyileştiriyor. Yeni güncellemeyle ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Takımlı Ölüm Maçı modunun tanıtımını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.