reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite

PUBG Lite Açık Beta için son gün! Yeni oyun modu ve ödüller

PUBG Lite Açık Beta’sı 8 Ağustos‘ta oyuncularla buluşacak. Yeni oyun modu getiren etkinlikte Primary Oyuncu olmak için son gün.

PUBG Lite Açık Beta’sı ile yepyeni bir oyunu modunu oyuncularla buluşturmaya hazır. 8 Ağustos’ta açılacak olan Açık Beta’da oyuncular 4v4 moduna erişim sağlayabilecek. Bu moda esasen PUBG Mobile oyuncuları da hayli hakim. Mobil oyundaki Takımlı Ölüm Maçı deneyimi Lite versiyona geliyor. Bu da yeni oyun moduyla yeni de bir haritanın geldiği anlamına geliyor. 4v4 takımlara uygun olacak şekilde daha küçük bir harita oyuncularla buluşacak. Modun mantığı ise çok basit. 30 öldürmeye ulaşan ilk takım kazanıyor. Bu güncelleme ise beraberinde Primary Oyuncu etkinliğini getiriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite Primary Oyunculara özel ödüller sunuyor

Halihazırda hesabı olan kullanıcılar giriş yaptıktan sonra “Primary Oyuncu Ol” butonuna tıklayarak yeni rütbelerine kavuşuyor. Hesap oluşturup basit bir şekilde işlemi gerçekleştirmek de mümkün. 8 Ağustos’a kadar dahil olabileceğiniz bu etkinlik sonrası 8-10 Ağustos tarihleri arasında oyunculara 5 tane Asker Sandığı hediye edilecek. PUBG Lite içerikleri hakkında da detaylı bilgiye ilk elden sahip olabileceğiniz bu yeni rütbede aynı zamanda sadece Primary Oyunculara özel ödülleri de kazanabileceksiniz.

PUBG Lite, Açık Beta dönemiyle beraber aynı zamanda savaş bileti sistemini de oyuna dahil ediyor. Lite Pass ücretsiz olarak her oyuncuya açılıyor. Satışa sunulan Lite Pass Premium ve Lite Pass Premium Plus ile de daha fazla ödül ve görev kilidi açmak mümkün oluyor. Açık Beta ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.