reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite için çıkan bahar güncellemesi ve detayları

Mobil dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Mobile Lite için 0.16.0 yeni bahar güncellemesi gönderildi. İşte yapılan değişiklikler.

Yurt dışında olduğu kadar Türkiye’de de çok popüler olan PUBG Mobile‘ın düşük cihazlara özel sürümü PUBG Mobile Lite, firmadan yapılan açıklamaya göre bahar güncellemesiyle çiçek açıyor. “Varenga Çiçek Açıyor” temalı güncelleme ile popüler oyunun ana menüsünü bahar festivali ile dekore ediliyor ve Varenga haritasında Kiraz Çiçeği bölgelerinde ortaya çıkma ihtimali yüksek olan Piknik Sepetlerini oyuna katıyor. Söylendiği kadarıyla oyuncular belirli kiraz çiçeği ağaçlarının altında bu Piknik Sepetleri’ni bulacak ve içerisinden çıkan İşaret Fişekleri ve Boya Bombaları’nı kullanabilecekler. İşaret Fişekleri, içerisinde güçlü silahların bulunduğu Süper airdrop çağırmak için kullanılırken, Boya Bombaları ise karakterleri bahar renklerine boyayan eğlenceli boyalar açığa çıkarıyor.

Bahar güncellemesi ile sunulan yeni eşyalara ek olarak, Varenga haritasına da iyileştirmeler yapıldığı aktarılıyor. Bunların arasında Kuzey bölgesinde çeşitli kaynakların bulunduğu bir sığınak, şehir alanına giden daha fazla yol, Güneybatı’daki endüstriyel bölgede çeşitli ayarlamalar ve dahası yer alıyor.

Yeni özellikler arasından diğer bilinmesi gereken detaylar ise şöyle karşımıza çıkıyor:

-Silah Güncellemeleri: Oyuncular belirli silahları, daha fazla tecrübe puanı için seviye atlatabilecekler
-Hızlı İkincil Silahlar: İlk silahı yeniden doldururken, ikincil silaha hızlıca geçme ve ateş etme seçeneği artık mevcut
-Klasik mod ve PlayLab, yeni Battle Royale modu olarak birleştirildi
-Yeni işlevler: Kariyer Sonuçları, Oda Kartları, Karakter arayüzüne yeni görünüm ve dahası
-Eklenen yeni diller: Arapça, Fransızca ve İspanyolca

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile Lite milyonları bir araya getiriyor

Lite sürüm daha düşük indirme boyutu ve oynanış deneyiminden ödün vermeden daha fazla mobil cihazda çalışması için daha az bellek kullanıyor. Bu da oyunu çok ama çok geniş bir kitle için uygun hale getiriyor. Lite sürüm yanında ana sürüm de gelişmesini sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor