reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile sızıntısında ortaya çıkan araç modifikasyonu [Video]

PUBG Mobile yepyeni bir sızıntıyla gündemde. Popüler mobil Battle Royale oyunu, oyun içi araç modifikasyon sistemini getirmeye hazırlanıyor.

PUBG Mobile, 0.16.0 güncellemesi için hazırlanırken yepyeni bir sızıntı güncellemenin getireceği olası yeni özelliği de ortaya seriyor. Bildiğiniz gibi oyunda kozmetik değişikliklere sahip olabiliyorsunuz. Gerek karakterinizin görünümü gerekse silahlarınızın kaplamalarını değiştirme imkanı sunan oyun, şimdi bu kozmetik düzenlemelere arabaları da dahil ediyor gibi görünüyor. Oyunla ilgili yayınladığı sızıntı videolarıyla bilinen YouTuber Mr.GHOST GAMING, hazırladığı son videoda araç modifikasyon özelliğini gösteriyor. YouTuber bu yeni özelliğin 0.16.0 güncellemesiyle kullanıcılarla buluşturulacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile, yeni güncellemede araçlar için kozmetik satışına başlıyor

Dacia 1300 ile hazırlanan videoda araç için hayli çeşitli modifikasyon seçenekleri sunuluyor. İç mekan renginden dış renge, tampon tarzından jantlara ve rüzgarlıklara kadar görünümü değiştirme ve geliştirme imkanı sunuluyor. Elbette bu değişimler oyun içi para sistemiyle gerçekleştiriliyor. 500 BP’den başlayan kozmetik güncellemelerin fiyatı 40 gümüşe kadar çıkabiliyor. Elbette güncellemenin yayınlanmasıyla beraber fiyatlarda değişim görülebileceğini belirtelim. Bu kozmetik değişiklikleri yapabilmek içinse belli başlı eşyalara ihtiyaç duyulabilir. Araçta yapılan güncellemelerin ise seviyelere bölünmüş olduğu dikkat çekiyor. Bu seviye atlama sisteminde neyin baz alınacağı şimdilik net değil. Yeni güncellemenin kullanıcılarla ne zaman buluşacağı ne yazık ki şimdilik bilinmior. Mr.GHOST GAMING tarafından hazırlanan modifikasyon videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.