reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi için geri sayım

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi için geri sayım başladı. Popüler mobil Battle Royale oyununa güncellemeyle beraber Kış Festivali geliyor.

8 Kasım’da 0.15.5 güncellemesiyle beraber 10. sezonuna kavuşan PUBG Mobile şimdi 0.16.0 güncellemesi için geri sayımı başlattı. 11 Aralık‘ta iOS ve Android kullanıcılarıyla buluşacak olan güncelleme için istenen boş bellek de açıklandı. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre işletim sistemi ayırt etmeksizin yeni güncelleme için cihazınızda yaklaşık 0,6 GB‘lık boş alan olması gerekiyor. Yeni güncelleme beraberinde Kış Festivali’ni getiriyor. Erangel haritasına kar gelmesi beklenirken, oyuncular için de yeni bir oyun modu güncellemedeki yerini alabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile için beklenen ilginç oyun modu

Yeni oyun modunun araçlarla yapılacak “ölümüne” maç olması bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda oyun içinde araç özelleştirmeleri sızmış ve bir sonraki güncelleme ile geleceği kaydedilmişti. Böylelikle oyuncular söz konusu oyun modunda araçlarını kişiselleştirebilecek. Elbette bu kişiselleştirmelerin oyun içi satıldığını da kaydedelim. Yeni oyun modunun dinamikleri konusunda ise net bir bilgi yok. Yeni güncellemeyi yapmadığınız takdirde güncellemeyi yapan arkadaşlarınızla aynı oyuna dahil olamayacağınızı da ekleyelim.

Diğer yandan 10. sezonun hala devam ettiğini de belirtelim. 8 Ocak 2020’ye kadar 10. sezon ödüllerini toplayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları

İLGİLİ HABERLER