reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile Angry Birds

PUBG Mobile için Angry Birds güncellemesi yayında

Yakın zamanda 0.16.0 güncellemesini yayınlayan PUBG Mobile şimdi de Angry Birds iş birliğinde oyuncularla mini bir oyunu buluşturuyor.

En popüler mobil Battle Royale oyunlarından PUBG Mobile, Rovio Entertainment iş birliğinde Angry Birds için mini bir oyun yayınladı. Kısa süreli bir etkinlik çerçevesinde gelen mini oyun, Angry Birds’ün 10. yılını kutluyor. 16 Aralık – 30 Aralık tarihleri arasında katılabileceğiniz bu oyunda tıpkı Angry Birds’te olduğu gibi kuşları kasalara doğru fırlatıp kasaları kırarak ödülleri açmaya çalışıyorsunuz. Ödüller arasında iş birliği kapsamında tasarlanan Angry Birds’e özel domuzlu ve kuşlu tavalar, çantalar hatta özel kırmızı bir kask bulunuyor. Söz konusu mini oyun modu ise doğrudan ana ekranda sağ alt tarafta yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyun içinde oyun sunuyor

Oyunun resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet’te aynı zamanda maceranın bir de ikinci kısmı bulunuyor. Oyun içindeki görevleri tamamladığınızda kar topu kazanıyorsunuz. Bu kar toplarıyla daha farklı ödüller edinmek de mümkün oluyor. Tehlikeli Macera başlığındaki ikinci mini oyuna Süre Sınırlı etkinliklerin yer altığı panelden ulaşabilirsiniz. Sadece yan oyunda değil aynı zamanda Toplanma Alanı’nda da oyuncuları bir sürpriz bekliyor. Domuz kulesini bulabilir ve cebinizdeki “kuş bombalarını” fırlatarak kuleyi yıkabilirsiniz. Ancak kullanıcıların lobideki kuş sesleri konusunda pek mutlu olmadığını belirtelim. Özellikle çok fazla oyuncunun aynı anda bu sesleri tetiklemesi hayli rahatsız edici olabiliyor. Ancak bu sorunun kısa sürede çözüleceği de kaydedildi.

İlginizi çekebilir

PUBG yaratıcısının gizemli yeni oyunundan ilk tanıtım

İLGİLİ HABERLER