reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile oyuncularını bekleyen yeni mini içerik [Video]

PUBG Mobile, Çin Yeni Yılı’nı kutlamaya başladı. İhtişamlı Bahar etkinliğinde giriş ödülleri ve ödüllü mini oyun içeriğe dahil oldu.

Popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile, mini bir güncellemeyle yeni etkinliğini başlattı. İhtişamlı Bahar etkinliğiyle oyun Çin Yeni Yılı’nı kutluyor. Bu etkinlik kapsamında 21 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında oyuncular ana oyuna eklenen mini oyunu oynamanın yanı sıra bir hafta boyunca da yeni giriş ödüllerine kavuşuyor. Giriş ödüllerinin 31 Ocak’a kadar olduğunu kaydedelim. 7 günlük girişin sonunda ahşap ve altın detaylı AKM’yi açabiliyorsunuz. Gelelim Spring Party olarak adlandırılan etkinliğe. Bu etkinlik kapsamında fener oluşturmanız gerekiyor. Bunun için tek yapmanız gerekense, her zamanki gibi oyunu oynamak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile klasik moda fener malzemeleri yerleştiriyor

Fenerleri oluşturmak için birden fazla malzeme toplamanız gerekiyor. Dört ana adımlı bu sürecin sonunda ise etkinliğe özel kostüm envanterinize kalıcı olarak yerleşiyor. Malzemeleri klasik modda oyunu oynarken haritanın çeşitli noktalarında bulabilirsiniz. Torba şeklinde resmedilen malzemeleri topladıktan sonra oyun menüsünde torbaları açmanız gerek. Torbalardan çıkacak malzemelere göre feneri yapabiliyorsunuz. Eksik malzemeleri arkadaşlarınızla takas yaparak tamamlayabilir, bir arkadaşınıza malzeme hediye edebilirsiniz. Tüm iOS ve Android kullanıcılarının erişimine sunulan bu mini oyun için doğrudan PUBG Mobile uygulamasını açmanız yeterli. Akıllı telefonunuzun mağazasından ayrıca güncelleme indirmenize gerek yok. Mini içerik için hazırlanan tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.