reklamı kapat

POPÜLER

PUBg Mobile Victor

PUBG Mobile güncellemesiyle gelen yeni karakter sistemi [İzle]

Yeni bir karakter sistemi getiren PUBG Mobile ilk karakteri de bizlerle buluşturdu. Karşınızda hafif makineli delisi Victor.

En popüler mobil oyunlardan PUBG Mobile, yeniliklerle deneyimi geliştirmeye devam ediyor. Oyun için bugüne kadar yapılmış en ilginç yenilik ise yayınlandı. Battle Royale oyunu yeni karakter sistemini bünyesine dahil ediyor. Bu karakter sisteminde oyun size kendi oluşturduğunuz karakterler dışında belli başlı özelliklerle gelen yeni karakter alternatifleri sunuyor. İlk karakterimiz ise Victor. Ücretsiz olarak sunulan Victor’u almak için tek yapmanız gereken Atölye’ye uğramak ya da Hediye kısmına göz atmak. Peki kim bu Victor ve ne işe yarıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile yeni karakterler de getirecek

Victor standart karakterlerden farklı olarak bazı özellikler barındırdığı için Klasik modda değil Evo modunda kullanılabiliyor. Evo modunda da ne yazık ki Takımlı Ölüm Maçı moduna alınamıyor. Hafif makineli silahlar konusunda oldukça tutkulu olan karakter bu konuda da fazlasıyla bilgili. Bu ilgisi şarjör değişim süresini karakter için kısaltmış. Bu da oyun içinde oyuncuya avantaj sağlıyor. Kendi görev zinciri olan Victor ile bu görevleri yaptıkça karakter için yeni zırhlar veya sesler açabliyorsunuz. Aynı şekilde karakterin açılabilir pozları da bulunuyor.

PUBG Mobile için Victor ise işin sadece başlangıç kısmı. Evo kısmındaki deneyim çeşitlenmeye devam ederken ileride yeni özelliklere sahip başka karakterler de göreceğiz şüphesiz. Ancak hepsi Victor gibi ücretsiz olur mu emin değiliz. Victor etkinliğinin süre sınırlı olduğunu da belirtmekte fayda var. Karakteri incelemek ve özelliklerini görmek istiyorsanız biraz acele etmeniz gerekebilir. Karakterin tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.