reklamı kapat

POPÜLER

Mario Kart Tour

Şimdi yarış zamanı! Mario Kart Tour, iOS ve Android için geri sayımı başlattı [Kaydol]

Mario ailesinin en sevilen serilerinden Mario Kart‘ın mobil oyunu için geri sayımı zamanı. Mario Kart Tour ön kayıtları başladı.

Dünyanın en çok satan oyunları listesinde Wii versiyonuyla yer alan Mario Kart nihayet mobil cihazlar için geri sayımı başlattı. Aslında 2019 yazında çıkması gereken mobil oyunun 25 Eylül’de oyuncularla buluşacağı duyuruldu. Ancak oyun şimdiden ön kayıtları almaya başlamış durumda. Hem Android hem de iOS için indirilmeye sunulan oyun için uygulama mağazasından kayıt yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun Dr. Mario World’ün aksine Türkiye mağazasından indirmek mümkün oluyor. Bildiğiniz gibi Dr. Mario World geçtiğimiz haftalarda mobil cihazlar için indirilmeye sunulmuş ancak platformların Türkiye mağazasında yer almamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mario Kart Tour ile rekabetçi eğlence mobilde

Oyun temelde bir “Mario yarış oyunu”. Ancak bu yarışta size avantaj kazandırabilecek özellikler dikkatli kullanırsanız işleri hızla kendi lehinize çevirebiliyorsunuz. Oyunda dünyanın dört bir yerinden sunulan haritalarda rakiplerinizde meydan okuyabiliyorsunuz. Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak oyun içi satın alımlara da yer veriyor. Çevrim içi sıralamada dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla da yarışabileceğinizi söyleyelim. Oyun içinde sürücüleri, kartları, başarımları toplayarak eğlenceyi de katlayabilirsiniz. Oyun içinde aracınızı ve sürücünüzü özelleştirebileceğiniz pek çok kişiselleştirme opsiyonuna erişebileceğinizi de belirtelim. Oyunun fragmanı haberin devamında yer alıyor. Fragmanın altındaki uygulama kutucuğundan ise ön kayıt yaptırabilirsiniz.

İlgili video

Oyunun fragmanı

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 193,5 MB
  • Yükle App Store