reklamı kapat

POPÜLER

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour yayında! En eğlenceli yarış oyunu artık mobilde [İndir]

Mario Kart Tour mobilde yarışı başlatıyor. Ailenin en sevilen serisi, eğlenceye mobilde devam etmek isteyenler için indirilmeye sunuldu.

Dünyanın en çok satan 10 oyunu listesinde Wii versiyonuyla yer alan Mario Kart şimdi aynı eğlenceyi iOS ve Android cihazlara getiriyor. Ağustos 2019’da ön kaydı başlatan oyun nihayet indirilmeye sunuldu. Super Mario Run ve Dr. Mario World’ün ardından mobilde yerini alan üçüncü yapım olan Kart Tour, Dr. Mario’nun aksine Türkiye mağazasında da yer alıyor. Oyunu bilmeyenler için en basit haliyle özetlemek gerekirse bu bir yarış oyunu. Ancak standart yarış oyunlarıyla karıştırmayın deriz. Çok daha eğlenceli, çok daha stratejik ve dinamikleri çok hızlı değişen bir oyunla karşı karşıyasınız çünkü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mario Kart Tour nihayet mobilde yayında

Mario dışında aynı evrenden diğer kahramanları da seçebileceğiniz oyunda çevrim içi yarış arenasına dalabilir dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Oyun sırasında size avantaj kazandırabilecek küçük sürprizleri edinmeyi de unutmayın. Bu sayede yarış sırasında rakiplerinizi sabote edebilir ve sıralamada öne geçebilirsiniz. Dünyanın dört bir yerinden sunulan haritalarla da eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Ayrıca oyunda aracınızı ve sürücünüzü geliştirebileceğiniz pek çok kozmetik de yer alıyor. Oyun ücretsiz. Ancak oyun içi satışların gerçekleştirildiğini belirtelim. Oyunu haberin en altındaki uygulama kutucuğundan indirebilirsiniz. Ancak 11:00’a kadar serverlar bakımda olduğu için ne yazık ki bugün (25 Eylül) 11:00’a kadar oyuna girmenin mümkün olmayacağını da söyleyelim.

İlgili video

Oyunun fragmanı