reklamı kapat

POPÜLER

Forza Street

Forza Street yarış oyunu iOS ve Android için çıktı [İndir]

Microsoft, kısa süre önce Android ve iOS platformları için geliştirilen Forza Street mobil yarışı oyununu resmi olarak indirmeye sundu. 

Uzun yıllar boyunca Xbox platformuna özel kalan Forza yarış oyunları, biliyorsunuz geçtiğimiz yıl Windows tarafına da açılmıştı. Microsoft daha sonra Forza dünyası için bir adım daha duyurmuştu. Geçtiğimiz aylarda ilk tanıtımı yapılan Turn 10 Studios imzalı Forza Street, iOS ve Android platformlarındaki yerini aldı. Bundan önce PC için Windows Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyun, Android ve iOS tarafındaki bekleyişi de sonunda ortadan kaldırmasıyla sevindiriyor. Windows Store’daki ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza buradan indirebileceğiniz oyun, bilmeyenler için tam olarak mobil hedeflenerek hazırlanmış. Yani Forza Motorsport ve Forza Horizon karşısına çıkmayan Forza Street, gerçekçi değil eğlenceli bir yarış keyfi getiriyor. Mobil tarafta da tamamen ücretsiz olan oyun için özel bir durum da bulunuyor. Oyunu Galaxy Store üzerinden indiren Samsung telefon sahipleri oyun içi 2015 Ford Mustang GT alıyor. Galaxy S20 sahiplerine ise ekstra 2015 Chevrolet Corvette Z06 veriliyor. Oyun içinde çok geniş bir otomobil kataloğu oyuncuları bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Forza Street mobilde oldukça popüler olabilir

Firmanın oyun için açıklaması ise şu şekilde: “Baş döndürücü hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir araç serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda kötü şöhret için yarışa başlayın.” Oyuna direkt olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.