reklamı kapat

POPÜLER

Forza Street

Forza efsanesi mobile taşınıyor: PC için de çıkan yeni yarış oyunu Forza Street [Video]

Microsoft, kısa süre önce mobil oyuncuları oldukça sevindiren bir açıklama yaptı. PC, Android ve iOS için Forza Street duyuruldu.

Uzun yıllar boyunca Xbox platformuna özel kalan Forza yarış oyunları, biliyorsunuz geçtiğimiz yıl Windows tarafına da açılmıştı. Microsoft şimdi Forza dünyası için bir adım daha atıyor. Kısa süre önce tanıtımı yapılan Microsoft Studios imzalı Forza Street, iOS ve Android platformlarına da geliyor. Şu an Windows Store üzerinden ücretsiz olarak elde edilebilen oyun, Android ve iOS‘a ise yıl sonunda açılacak deniyor. Windows Store’daki ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza buradan indirebileceğiniz oyun, tam olarak mobil hedeflenerek hazırlanmış. Bu açıdan Forza Motorsport ve Forza Horizon karşısına çıkmayan Forza Street, gerçekçi değil eğlenceli bir yarış keyfi getiriyor. Bu açıdan Asfalt serisini akıllara getiren oyun, mobilde de ücretsiz olacak gibi görünüyor. Oyunun destekli cihazlarda 60 fps çalışacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Forza Street
Forza Street
Forza Street
Forza Street
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Forza Street seriyi sevenleri mutlu ediyor

Onlarca farklı ikonik ve modern otomobili bir araya getiren oyun, kişileri Miami soklarına götürüyor. Gerçekten renkli bir atmosferi bulunan Street, “multiplayer” oyun keyfini de beraberinde getiriyor. Yani internet üzerinden başkalarıyla yarışmanıza imkan tanıyan yapım, özellikle gençlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Oyunun sunduğu deneyimi gösteren videoyu sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.