reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold katlanabilir telefon

Türkiye’de de satışa çıkacak Galaxy Fold’un YouTuber’larla ilk buluşması [Video]

Samsung, dört gözle beklenen katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Fold için ilk deneyim videosunu paylaştı. Samsung, YouTuber’lara ve ünlü isimlere Galaxy Fold’u göndermeye başladı.

Şirket tarafından paylaşılan videoda Mario Götze,  Casey Neistat, Coisa de Nerd, Unbox Therapy, Millie Bobby Brown (Stranger Things’te Eleven karakterini canlandıran) ve Steve Aoki  gibi isimler ilk kez Galaxy Fold’la tanışıyor. Yepyeni bir kutu içeriğiyle gelen telefon YouTuber’ları ve ünlü isimleri adeta büyülüyor. Katlanabilir ekranıyla fark yaratan Galaxy Fold, mayıs ayının ikinci haftasında Türkiye’de de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Le Meridien’de düzenlenen etkinlikte Türkiye’de tanıtılan Galaxy Fold, yenilikleri kullanıcılara sunuyor. Hem akıllı telefon hem de tablet olarak kullanılabilen katlanabilir telefon, tıpkı bir kitap gibi düzgün ve doğal bir şekilde açılıyor, tatmin edici bir tık sesiyle düz ve kompakt bir şekilde kapanıyor. Samsung, bunu başarmak için birbirine kenetlenen çok sayıda dişli içeren karmaşık bir menteşe geliştirdi. Bu sistem, akıcı ve zarif bir görünüm yaratmak amacıyla gizli bir bölmenin içinde barındırılıyor.

Katlanabilir telefon, dilediğiniz an ihtiyacınız olan ekrana dönüşüyor. Tek elle aramalar, mesajlar ve işlevselliğin öne çıktığı anlarda katlı halde kullanabiliyor; sunumlar, dijital içerikler, filmler ve AR içeriği gibi işlevsellik kadar görselliğin de öne çıktığı durumlarda ise açılarak yüksek kalitede büyük bir ekran deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Fold’un Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Galaxy Fold’un Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. Telefonun fiyatının önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşması bekleniyor. Telefon için hazırlan

İlgili Video