reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Herkes sığınaklara! Avengers Endgame filminden en önemli sahneler sızdırıldı

Onca önlem ve çabaya rağmen korkulan olmuş gibi görünüyor. Avengers Endgame filminden bazı önemli görüntüler internete sızdırıldı.

Hayranlar Game of Thrones spoilerlarından kaçmaya çalışırken Avengers Endgame spoilerlarına tutulmuş gibi görünüyor. Türkiye’de 25 Nisan‘da vizyona girecek olan filmden önemli sahneler içeren yaklaşık 2 dakikalık video internete sızdırıldı. Bunun dışında ayrıca bir de ek sahneyi içeren ikinci bir video daha bulunuyor. Özellikle Twitter üzerinden dolaşıma sokulan videonun Instagram’da ve Facebook’ta da karşınıza çıkabileceğini belirtelim. Instagram konusunda otomatik video kapatmak mümkün değil, ancak Facebook ve Twitter’da videoların otomatik oynatımını kapatmanızı öneririz. Instagram’da ise alınabilecek maksimum önlem ayarlar kısmında “Daha az veri kullan” seçeneğini işaretlemek. Bu seçenek sayesinde videoların önden yüklenmesi engelleniyor ve aşağı kaydırıp içeriğe bakana kadar video oynamıyor. Tamamen otomatik oynatmayı kapatma ise mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz bir açıklama yok

Filmin yönetmenleri Russo kardeşlerden konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Detaylarına yer vermeyeceğimiz iki dakikalık sahnenin yayılmasının önlenmesi için Reddit’te dahi seferberlik başlatılmış durumda. Marvel hayranları geçmişte de spoilerların yayılmaması için oldukça sorumlu davranarak ciddi bir çaba harcamıştı. Spoiler kontrolü /marvelstudios başlığında dikkatle yapılırken öte yandan Reddit’te sızıntılar için oluşturulan Marvel alt başlığında içerik detayları ve videolarına ulaşmak hala mümkün oluyor. Bu sebeple sosyal medyayı tararken dikkatli olmakta fayda var.

Film 25 Nisan’da vizyondaki yerini alacak. Şimdiden ilk üç gün biletlerinin neredeyse tükendiği Avengers Endgame, Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü evresine nokta koyacak.

İlgili video

Filmin fragmanı