reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’dan Avengers Endgame sızıntısı açıklaması

Avengers Endgame büyük bir heyecanla beklenirken geçtiğimiz günlerde şaşırtıcı bir sızıntı yaşanmıştı. Marvel stüdyoları sonunda bu sızıntı hakkındaki sessizliğini bozdu.

Avengers Infinity War’un şaşırtıcı finalinin ardından herkes Avengers Endgame’i bekliyor. Aradan geçen bir sene boyunca herkes çeşitli teoriler üretti. Olabilecekler hakkında konuştu. Defalarca sızıntı söylentileri yaşandı. Fakat asıl sızıntı filmin vizyona girmesine çok kısa bir zaman kala gerçekleşti. Avengers Endgame’den bazı sahneler internete sızdırıldı. Hayranların bir kısmı spoilerların peşinde koşarken, bir kısmı da görmezden gelmek için büyük çaba harcadı. Bu süreçte Marvel stüdyoları sessizliğini korumuştu. Ancak Avengers Endgame galasıyla birlikte stüdyonun başındaki Kevin Feige sessizliğini bozdu.

“Bu durumdan hiç memnun olmadık. Bu tarz şeylerin yaşanması hiç iyi değil. Ancak izleyicilerden gördüğümüz tepki tam da tahmin ettiğimiz gibiydi. Çoğunluk sızıntıları görmezden gelip izlememeyi tercih etti. Böylece başkalarının seyir keyfi de kaçmamış oldu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaşanan sızıntıların ardından tercih tamamen izleyicilere ait. İsteyenler olacakları erkenden öğrenebileceği gibi, isteyenler hiçbir şey bilmeden filme gidip şaşırmayı tercih edebilir. Şahsen ben ikinci kategoride yer alıyorum. Sızıntıları görmezden gelmenin filmi daha keyifli kılacağına inanıyorum. Fakat her şeyi bilip filmden keyif almak da fazlasıyla mümkün.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı