reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame’den ilk sahne ortaya çıktı [Video]

Avengers Endgame bekleyişi devam ederken Marvel stüdyoları filmden ilk sahneyi izleyicilerle paylaştı. Bu sahne önceden sızdırılan bilgilerle birebir örtüşüyor.

Geçtiğimiz günlerde Marvel cephesinde enteresan bir sızıntı yaşanmıştı. Bu sızıntında filmin başlangıcında yer alan bir sahneyi gün yüzüne çıkartmıştı. Good Morning America programıyla birlikte bu sahne gerçek anlamda karşımıza çıkıyor. Avengers Endgame filminden paylaşılan sahnede Black Widow, Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı yeniden kullandığını söylüyor. Captain Marvel onu durdurmak için harekete geçilmesi gerektiğini düşünüyor. Bruce Banner ise bu savaşı kaybedebileceklerinden korkuyor. Captain Marvel taşları kullanıp ölenleri geri getirebileceklerini umuyor ve bu sefer kendisi de olduğundan bu savaşı kazanabileceklerine inanıyor. War Machine onun şimdiye kadar nerede olduğunu sorduğunda uzayda Avengers’ı olmayan bir sürü gezegenin olduğunu söylüyor. Onun bu açıklaması tüm kahramanlar tarafından kabul görüyor. Ardından konuşmaları uzaktan dinleyen Thor’un Carol Danvers’ı ufak bir testten geçiriyor. Fragmandaki Stormbreaker’ı yanına çağırdığı anlar yaşanıyor. Carol Danvers gözünü bile kırpmayınca testten geçmiş oluyor. Bunun ardından kahramanlarımız Thanos’u alt etmek üzere harekete geçiyor. Fakat daha sonra neler yaşandığını görme fırsatımız olmuyor. Sahne Captain America’nın “Hadi Thanos’u yakalayalım” cümlesini kendisinden beklenmeyecek bir küfürle ifade etmesiyle son buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin yönettiği büyük merakla beklenen Avengers Endgame filmi 26 Nisan’da vizyona girecek. Paylaşılan ilk sahneyi haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.