reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame tanıtımıyla doğrulanan Marvel sızıntısı

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan Avengers Endgame sızıntısının doğru olduğu Marvel stüdyolarının paylaştığı son tanıtımla birlikte kesinlik kazandı.

Kısaca hatırlatmamız gerekirse birkaç hafta önce internet enteresan bir Avengers Endgame sızıntısıyla çalkalanıyordu. Disney stüdyolarının hisse sahiplerini bir araya getirdiği bir akşam organize ettiği, bu gecede gelecek projelerine dair ufak videolar izletildiği söyleniyordu. Hissedarlara gösterilen videolardan birinin de Avengers Endgame’den alınan ufak bir sahne olduğu iddia ediliyordu. Bu sahnede Captain Marvel’ın Avengers ekibiyle plan yaptığı ifade ediliyordu. Carol Danvers’ın “O halde Thanos’u öldürelim” dediği ve kahramanların harekete geçtiği anlaşılıyordu. Captain Marvel, Thor, Captain America, Black Widow, War Machine ve Rocket Raccoon bir uzay gemisine biniyor. Carol Danvers ve Rocket pilotluk yapıyor. Daha önce uzaya çıkmayan Black Widow, Captain America ve War Machine’e sıkı tutunmaları söyleniyordu.

O dönemde bu sahneye dair detaylara büyük şüpheyle yaklaşılmıştı. Fakat Marvel stüdyolarının paylaştığı son tanıtımda bu anlatıma uyan bir sahnenin yer aldığı dikkatlerden kaçmadı. Sadece birkaç saniye gördüğümüz karede Captain Marvel, Thor, Captain America, Black Widow, War Machine ve Rocket Raccoon’u uzay gemisinde görüyoruz. Gerçekten Carol Danvers ve Rocket pilotluk yapıyor. Bu ufak sahne de Disney tarafından düzenlenen geceden yapılan sızıntının doğru olduğunu ortaya koyuyor. Kısacası kahramanlarımızın bu sahnede Thanos’u öldürmek üzere harekete geçtiği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı